Gloednieuw herenhuis op slechts 2 minuten van de kust van El Medano.
Wij nodigen u uit om uw nieuwe thuis te ontdekken, een gloednieuwe geschakelde woning op slechts 2 minuten van de prachtige kust van El Médano. Deze mooie woning bestaat uit 3 slaapkamers en 2 badkamers, inclusief een ensuite badkamer voor uw gemak. Daarnaast beschikt het over een toiletruimte op de begane grond, waar u een semi-open en volledig uitgeruste keuken zult vinden, samen met een lichte eet- en woonkamer. De begane grond wordt vervolledigd door twee charmante terrassen, de perfecte plek om van het weer en de sereniteit van de omgeving te genieten.
Ga naar het dak en ontdek twee aparte terrassen - één met adembenemend uitzicht op de majestueuze Teide en de andere met een gedeeltelijk zicht op de uitgestrekte oceaan. Geniet van onvergetelijke zonsondergangen vanuit het comfort van uw eigen privéruimte.
De woning biedt niet alleen het gemak van een eigen garage, maar ook het extra voordeel van een directe trap die rechtstreeks naar uw huis leidt. Bovendien beschikt het over een opslagruimte voor extra opslag en een volledig open ruimte op een tussenverdieping van ongeveer 60 m2, perfect als een multifunctionele ruimte. De mogelijkheden zijn eindeloos om deze ruimte aan te passen aan uw behoeften en persoonlijke voorkeuren.
De ontwikkeling waarin deze geschakelde woning zich bevindt, biedt de extra luxe van een gemeenschappelijk zwembad, een perfecte plek om te ontspannen en te genieten van de zon.
De locatie is eenvoudigweg onverslaanbaar, op loopafstand van scholen en het strand, wat zorgt voor een comfortabele en toegankelijke levensstijl. Mis niet de kans om van deze woning uw nieuwe thuis te maken, waar comfort samengaat met elegantie en nabijheid van de kust. Neem contact met ons op om een bezoek te regelen en ontdek het idyllische leven dat op u wacht in El Médano.
Bouwjaar: 2021.
Gemeenschapskosten: €52/maand.
I.B.I.: €463/jaar.