8228
Woning Type
Townhouse
Locatie
El Médano, Granadilla de Abona
Woonwijk
La Vaguada
Zwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Uitzicht
Gedeeltelijk blik op zee, Uitzicht op Teide
Bebouwde grootte
276m2
Bewoonbare grootte
231m2
Terras
38m2
Garage
Ja
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Bezocht
1047

3 slaapkamers Townhouse

La Vaguada - El Médano
490 000 €
550 000 €
3 slaapkamers Townhouse - El Médano - La Vaguada
24

Gloednieuw herenhuis op slechts 2 minuten van de kust van El Medano.
Wij nodigen u uit om uw nieuwe thuis te ontdekken, een gloednieuwe geschakelde woning op slechts 2 minuten van de prachtige kust van El Médano. Deze mooie woning bestaat uit 3 slaapkamers en 2 badkamers, inclusief een ensuite badkamer voor uw gemak. Daarnaast beschikt het over een toiletruimte op de begane grond, waar u een semi-open en volledig uitgeruste keuken zult vinden, samen met een lichte eet- en woonkamer. De begane grond wordt vervolledigd door twee charmante terrassen, de perfecte plek om van het weer en de sereniteit van de omgeving te genieten.
Ga naar het dak en ontdek twee aparte terrassen - één met adembenemend uitzicht op de majestueuze Teide en de andere met een gedeeltelijk zicht op de uitgestrekte oceaan. Geniet van onvergetelijke zonsondergangen vanuit het comfort van uw eigen privéruimte.
De woning biedt niet alleen het gemak van een eigen garage, maar ook het extra voordeel van een directe trap die rechtstreeks naar uw huis leidt. Bovendien beschikt het over een opslagruimte voor extra opslag en een volledig open ruimte op een tussenverdieping van ongeveer 60 m2, perfect als een multifunctionele ruimte. De mogelijkheden zijn eindeloos om deze ruimte aan te passen aan uw behoeften en persoonlijke voorkeuren.
De ontwikkeling waarin deze geschakelde woning zich bevindt, biedt de extra luxe van een gemeenschappelijk zwembad, een perfecte plek om te ontspannen en te genieten van de zon.
De locatie is eenvoudigweg onverslaanbaar, op loopafstand van scholen en het strand, wat zorgt voor een comfortabele en toegankelijke levensstijl. Mis niet de kans om van deze woning uw nieuwe thuis te maken, waar comfort samengaat met elegantie en nabijheid van de kust. Neem contact met ons op om een bezoek te regelen en ontdek het idyllische leven dat op u wacht in El Médano.
Bouwjaar: 2021.
Gemeenschapskosten: €52/maand.
I.B.I.: €463/jaar.

3 slaapkamers Townhouse - El Médano - La Vaguada (0)
3 slaapkamers Townhouse - El Médano - La Vaguada (1)
3 slaapkamers Townhouse - El Médano - La Vaguada (2)
3 slaapkamers Townhouse - El Médano - La Vaguada (3)

Verstuur het aanbod

Diego Vettoretti
Consultant
  • Italiano
Bekijk het aanbod van deze consultant
8228
Woning Type
Townhouse
Locatie
Woonwijk
La Vaguada
Zwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Uitzicht
Bebouwde grootte
276m2
Bewoonbare grootte
231m2
Terras
38m2
Garage
Ja
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Bezocht
1047