8325
Woning Type
Villa
Locatie
San Eugenio Alto, Adeje
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Blik op de oceaan, Blik op de bergen, Blik op bergen en zee, Tuin blik, Panorama blik op zee en buur eilanden, Zee en kust blik, Blik op zwembad, Uitzicht op Teide
Perceel
557m2
Bebouwde grootte
437m2
Bewoonbare grootte
393m2
Terras
89m2
Tuin
Ja
Garage
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
5
Badkamers
5
Etage
3
Meubilair
Optioneel
Bezocht
902

Te koop 2 villa’s met privézwembad, in aanbouw in San Eugenio, Costa Adeje. Het project van 3 luxe villa’s, 2 woningen blijven beschikbaar. Bovenstaande staat op een perceel van 517 m2, onderstaande is iets groter, 557 m2. Het einde van de werken is gepland voor de zomer van 2023.
Beide huizen bestaan ​​uit: begane grond met een ruime woonkamer, eetkamer, aparte keuken, een slaapkamer met badkamer en suite, bovenverdieping met 3 slaapkamers (allemaal met badkamer en suite) en de garagevloer voor meerdere auto’s en opslagruimte Wasserij en opslag.
Het terras is bijna 90 m2, het heeft prachtige tuinen en een privézwembad met een prachtig uitzicht op de zee. De huizen zijn gelegen op een centrale locatie in Costa Adeje, met een zeer goede infrastructuur, op een paar minuten van het strand, supermarkten, restaurants, winkels, met een snelle afslag naar de snelweg TF-1 zuid.
BENEDENHUIS met privé zwembad
5 slaapkamers, 5 badkamers
KAVELOPPERVLAKTE: 557,85 m2
Kelderverdieping: 175,55 m2 bruikbaar, 196,09 m2 bebouwd
Begane grond: 112,64 m2 bruikbaar, 120,56 m2 bebouwd
Bovenverdieping: 104,86 m2 bruikbaar, 120,56 m2 bebouwd
TOTAAL: 393,05 m2 nuttig 437,21 m2 bebouwd
Terrassen: 82,46 m2 nuttig, 89,04 m2 bebouwd
PRIJS €2.700.000
SUPERIEUR HUIS met privé zwembad
4 slaapkamers, 4 badkamers
KAVELOPPERVLAKTE: 517,46 m2
Kelderverdieping: 173,37 m2 bruikbaar, 193,77 m2 bebouwd
TOTAAL: 390,87 m2 bruikbaar, 434,89 m2 bebouwd
PRIJS €2.500.000

Luxe 5 slaapkamers Villa - San Eugenio Alto (0)
Luxe 5 slaapkamers Villa - San Eugenio Alto (1)
Luxe 5 slaapkamers Villa - San Eugenio Alto (2)
Luxe 5 slaapkamers Villa - San Eugenio Alto (3)

Verstuur het aanbod

Victoria Ermantovich
Consultant
  • Русский
Bekijk het aanbod van deze consultant
8325
Woning Type
Villa
Locatie
San Eugenio Alto, Adeje
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Perceel
557m2
Bebouwde grootte
437m2
Bewoonbare grootte
393m2
Terras
89m2
Tuin
Ja
Garage
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
5
Badkamers
5
Etage
3
Meubilair
Optioneel
Bezocht
902