8722
Woning Type
Appartement
Locatie
Bahía del Duque, Adeje
Woonwijk
Baobab Suites
Zwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Uitzicht
Blik op de oceaan, Panoramisch zicht
Bebouwde grootte
188m2
Bewoonbare grootte
95m2
Terras
93m2
Parkeerplaats
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Etage
3
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
660

2 slaapkamers Appartement

Baobab Suites - Bahía del Duque
774 000 €
2 slaapkamers Appartement -  Bahía del Duque - Baobab Suites
31
Exclusief
Onlangs bijgewerkt

Luxe appartement in exclusief complex Baobab Suites, dicht bij het strand van El Duque, Costa Adeje.
Als minimalistische luxe is wat je zoekt, dan is deze flat iets voor jou.
Het is een luxe flat met twee slaapkamers en twee badkamers, waarvan een en suite, een prachtige moderne woon-eetkamer met directe toegang tot het terras aan de voorkant en het kunstmatige strandsolarium met wit zand en ligbedden, waar je kunt genieten van een panoramisch uitzicht op de oceaan en de baai van Duque. Het heeft een weelderig bebouwd oppervlak van 188 m2, inclusief 2 grote terrassen waarvan 95 m2 bruikbaar oppervlak.
Het heeft 2 grote overdekte terrassen met prachtig uitzicht over Costa Adeje en het binnenland van het complex. Verder heeft het een eigen privéstrand met wit zand dat direct leidt naar de ingang van het gemeenschappelijke verwarmde zwembad.
Baobab Suites is een complex dat zijn exclusieve eigenaars en gasten twee restaurants, een verwarmd zwembad, bar, speeltuin, businesscentrum en toegang tot een ultramodern sportcentrum op slechts twee minuten lopen biedt.
IBI: €810/jaar.
Gemeenschapskosten: €410/maand.
Bouwjaar: 2012.
Asten Realty referentie: 8722.

2 slaapkamers Appartement -  Bahía del Duque - Baobab Suites (0)
2 slaapkamers Appartement -  Bahía del Duque - Baobab Suites (1)
2 slaapkamers Appartement -  Bahía del Duque - Baobab Suites (2)
2 slaapkamers Appartement -  Bahía del Duque - Baobab Suites (3)

Verstuur het aanbod

Valeria Bezyumkina
Consultant
  • Русский
Bekijk het aanbod van deze consultant
8722
Woning Type
Appartement
Locatie
Bahía del Duque, Adeje
Woonwijk
Baobab Suites
Zwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Uitzicht
Bebouwde grootte
188m2
Bewoonbare grootte
95m2
Terras
93m2
Parkeerplaats
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Etage
3
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
660