Luxe appartement in exclusief complex Baobab Suites, dicht bij het strand van El Duque, Costa Adeje.
Als minimalistische luxe is wat je zoekt, dan is deze flat iets voor jou.
Het is een luxe flat met twee slaapkamers en twee badkamers, waarvan een en suite, een prachtige moderne woon-eetkamer met directe toegang tot het terras aan de voorkant en het kunstmatige strandsolarium met wit zand en ligbedden, waar je kunt genieten van een panoramisch uitzicht op de oceaan en de baai van Duque. Het heeft een weelderig bebouwd oppervlak van 188 m2, inclusief 2 grote terrassen waarvan 95 m2 bruikbaar oppervlak.
Het heeft 2 grote overdekte terrassen met prachtig uitzicht over Costa Adeje en het binnenland van het complex. Verder heeft het een eigen privéstrand met wit zand dat direct leidt naar de ingang van het gemeenschappelijke verwarmde zwembad.
Baobab Suites is een complex dat zijn exclusieve eigenaars en gasten twee restaurants, een verwarmd zwembad, bar, speeltuin, businesscentrum en toegang tot een ultramodern sportcentrum op slechts twee minuten lopen biedt.
IBI: €810/jaar.
Gemeenschapskosten: €410/maand.
Bouwjaar: 2012.
Asten Realty referentie: 8722.