8791
Woning Type
Appartement
Locatie
Puerto de la Cruz
Woonwijk
Club Tarahal
Zwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Uitzicht
Blik op de oceaan, Panoramisch zicht
Bebouwde grootte
63m2
Terras
10m2
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Etage
1
Bezocht
326

2 slaapkamers Appartement

Club Tarahal - Puerto de la Cruz
245 000 €
2 slaapkamers Appartement - Puerto de la Cruz - Club Tarahal
18
Gereserveerd
Onlangs bijgewerkt

Dit charmante appartement met 2 slaapkamers ligt in de serene wijk La Paz in Puerto de la Cruz en biedt een rustig toevluchtsoord met betoverend oceaanzicht. Deze woning ligt in het gewilde Club Tarahal complex en is ideaal voor wie op zoek is naar een rustige levensstijl te midden van een prachtige natuurlijke omgeving.
Stap binnen in deze goed ingerichte flat en ontdek een ruime woonkamer die perfect is geïntegreerd met een functionele keuken, perfect om gasten te ontvangen of te genieten van gezellige avonden thuis. Het hoogtepunt van de woning is ongetwijfeld het grote terras, dat direct en ononderbroken uitzicht biedt op de glinsterende oceaan en de weelderig aangelegde tuinen, en een idyllische omgeving creëert om te ontspannen en buiten te dineren.
Deze ongemeubileerde flat biedt een leeg canvas voor nieuwe eigenaren om te personaliseren volgens hun smaak en voorkeuren, waardoor het een ideale investeringsmogelijkheid is of een charmante plek om naar huis te gaan. Bovendien hebben bewoners toegang tot een gemeenschappelijk zwembad op het dak, waar ze op warme zomerdagen heerlijk kunnen ontspannen terwijl ze genieten van het panoramische uitzicht op het omliggende landschap.
Gemak staat voorop met een receptie die elke dag open is en zorgt voor snelle hulp en ondersteuning voor de behoeften van de bewoners. Daarnaast beschikt deze woning over een waardevolle berging in de kelder, die voldoende ruimte biedt voor opslag en organisatie.
Mis de kans niet om deze rustige flat met uitzicht op zee in het hart van La Paz te bezitten. Omarm een ontspannen levensstijl aan de kust en dompel jezelf onder in de schoonheid van Puerto de la Cruz. Plan vandaag nog je bezichtiging en grijp de kans om deze uitzonderlijke woning van jou te maken.
Gemeenschapskosten appartement: €390/kwartaal.
Gemeenschapskosten berging: €205/kwartaal.
IBI: €451/jaar.
Asten Realty referentie: 8791.

2 slaapkamers Appartement - Puerto de la Cruz - Club Tarahal (0)
2 slaapkamers Appartement - Puerto de la Cruz - Club Tarahal (1)
2 slaapkamers Appartement - Puerto de la Cruz - Club Tarahal (2)
2 slaapkamers Appartement - Puerto de la Cruz - Club Tarahal (3)

Verstuur het aanbod

8791
Woning Type
Appartement
Locatie
Puerto de la Cruz
Woonwijk
Club Tarahal
Zwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Uitzicht
Bebouwde grootte
63m2
Terras
10m2
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Etage
1
Bezocht
326

    Vergelijkbare woningen