NICOLA PROCCHIESCHI

NICOLA PROCCHIESCHI
NICOLA PROCCHIESCHI
Agent in opleiding
  • Deutsch
  • Italiano
Bekijk het aanbod van deze consultant

Nicola werd geboren op een klein eiland in Midden-Italië en verhuisde na zijn studie economie en handel naar Milaan, waar hij begon aan een carrière van bijna 25 jaar in de verkoop.
Toen hij de drukte van de grote stad beu was, besloot hij op 52-jarige leeftijd naar Tenerife te verhuizen om niet alleen zijn geliefde zee te herontdekken, maar ook en vooral de rust en sereniteit die typerend zijn voor zijn plaatsen van herkomst.

Naast het genieten van de zon, de natuur en het perfecte weer 12 maanden per jaar, houdt Nicola van sport, buitenactiviteiten, lekker eten en heeft hij altijd het gezelschap van mensen en relaties met anderen gekoesterd: niet voor niets is hij ervan overtuigd dat oprechte relaties, op welk gebied dan ook, een van de belangrijkste troeven van het leven zijn.

In zijn nieuwe levensproject is het zijn wens om klanten te helpen een gezellig en comfortabel nest te vinden op het eiland, met details die zijn afgestemd op hun behoeften en waar ze zich echt thuis voelen, zelfs als ze ver van huis zijn.

Het geeft hem voldoening om de lachende gezichten van zijn klanten te zien wanneer ze het huis vinden waarnaar ze op zoek waren, of het nu een toevluchtsoord is voor mensen die op zoek zijn naar wat rust in hun drukke leven of een veilige en winstgevende vorm van investering.

Stuur uw order