8162
Woning Type
Land
Locatie
San Miguel, San Miguel de Abona
Uitzicht
Blik op de oceaan, Blik op de bergen, Panoramisch zicht
Perceel
160m2
Slaapkamers
0
Badkamers
0
Bezocht
1001

Te koop een stedelijk perceel met het project van de bouw van een vrijstaand huis in een rustieke omgeving met prachtig uitzicht op de oceaan en de bergen.
Het perceel is gelegen in de straat La Sabina in de gemeente San Miguel de Abona. Het is een stedelijk deel op rustieke grond, dat de bouw van een huis of ander type constructie van 2 verdiepingen en 15 m diepte mogelijk maakt. Het wordt verkocht met het goedgekeurde project van een moderne eengezinswoning. De vergunning moet worden aangevraagd. Het perceel heeft elektriciteit en wateraansluiting. Aan de ene kant is er een huis, aan de andere kant is er een ander perceel vrij van bebouwing. Het achterste deel van het perceel is een rustiek perceel zonder bouwvergunning, en het voorste deel van het perceel kijkt uit op een geasfalteerde weg met zeer matig verkeer, goed verbonden met de hoofdwegen.
De rustieke ligging, het adembenemende uitzicht op zee en de bergen en de perfecte aansluiting op de wegen bieden de mogelijkheid om een perfect huis te bouwen op een idyllische locatie.

Land - San Miguel (0)
Land - San Miguel (1)
Land - San Miguel (2)
Land - San Miguel (3)
Land - San Miguel (0)

Verstuur het aanbod

Valeria Bezyumkina
Consultant
  • Русский
Bekijk het aanbod van deze consultant
8162
Woning Type
Land
Locatie
Uitzicht
Perceel
160m2
Slaapkamers
0
Badkamers
0
Bezocht
1001