8312
Woning Type
Villa
Locatie
Roque del Conde, Adeje
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Blik op de oceaan
Perceel
506m2
Bebouwde grootte
400m2
Terras
150m2
Garage
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
5
Badkamers
6
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
1274

Luxe 5 slaapkamers Villa

Roque del Conde
1 800 000 €
1 995 000 €
Luxe 5 slaapkamers Villa - Roque del Conde
57
Blik op de oceaan

Villa met 5 slaapkamers - Roque del Conde
Het hoofdgebouw bestaat uit 3 slaapkamers en 3 badkamers, gelegen in een rustige omgeving met uitzicht op zee op het prachtige eiland Tenerife. Deze uitzonderlijke woning is ideaal voor wie op zoek is naar een luxe woning en ook een uitstekende investering in een vakantiehuis in een gewild vakantiegebied.
Bij binnenkomst in het hoofdgebouw word je begroet door een elegant ontwerp. De ruime woonkamer biedt een gezellige sfeer en is uitgerust met een Dolby Surround geluidssysteem, voor een ongeëvenaarde bioscoopervaring in het comfort van je eigen huis. De villa heeft een volledig uitgeruste keuken met alle moderne apparatuur en materialen van hoge kwaliteit. De drie grote slaapkamers van het huis zijn ruim en licht, met inbouwkasten. Elke slaapkamer heeft een eigen badkamer, die is ontworpen met prachtige afwerkingen.
Naast de hoofdwoning heeft deze woning ook een aangesloten appartement op de onderste verdieping. Met een eigen keuken en twee extra slaapkamers met eigen badkamers. Deze flat biedt privacy en comfort voor gasten of kan worden gebruikt als extra ruimte voor de familie.
De villa heeft een veelzijdig kantoor dat gemakkelijk kan worden aangepast aan je behoeften, als privékantoor of als twee extra kamers. Dit biedt veel flexibiliteit en mogelijkheden om de ruimte aan te passen aan je individuele voorkeuren.
Als je naar buiten stapt, ontdek je een privézwembad met zout water dat perfect is om af te koelen op zonnige dagen en te genieten van ontspannende momenten in de serene omgeving. De chill out-ruimte is voorzien van een buitenbioscoop; ideaal voor entertainment en sociale bijeenkomsten, zodat je kunt genieten van magische avonden onder de sterren.
Deze woning beschikt ook over een garage voor drie auto’s, met voldoende parkeerruimte en extra opslagruimte. Daarnaast is er een berging om je spullen veilig op te bergen.
Met zijn toplocatie in een toeristisch gebied is deze villa een uitstekende investering in een vakantiehuis. Tenerife is een populaire en gewilde bestemming, waardoor je kunt profiteren van de toeristische aantrekkingskracht en een aanzienlijk rendement op je investering kunt maken.
IBI kosten: €1200/jaar.
Bouwjaar: 2019.

Luxe 5 slaapkamers Villa - Roque del Conde (0)
Luxe 5 slaapkamers Villa - Roque del Conde (1)
Luxe 5 slaapkamers Villa - Roque del Conde (2)
Luxe 5 slaapkamers Villa - Roque del Conde (3)

Verstuur het aanbod

Lih Wei Yang
Consultant
  • Nederlands
  • Français
  • Deutsch
Bekijk het aanbod van deze consultant
8312
Woning Type
Villa
Locatie
Roque del Conde, Adeje
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Blik op de oceaan
Perceel
506m2
Bebouwde grootte
400m2
Terras
150m2
Garage
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
5
Badkamers
6
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
1274